Firma Automotive Lighting siedzibą w Reutlingen w Niemczech, od wielu lat zajmuje się rozwojem, produkcją i sprzedażą zewnętrznych produktów oświetlenia samochodowego dla wszystkich głównych producentów samochodów na całym świecie. Marka ta jest znana z wprowadzania na rynek motoryzacyjnych nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, ale w przystępnych cenach, przez co w niedługim czasie zdobyła rzeszę twórców.

Automotive Lighting – zalety, charakterystyka, funkcjonalność

Na dzisiejszym rynku, aż roi się od producentów oświetlenia do samochodów, warto więc przyjrzeć się temu co wyróżnia propozycje Automotive Lighting na tle innych, równocześnie motywując do tego, by skorzystać z ich oferty.

Klienci decydujący się na oświetlenie Automotive Lighting przede wszystkim doceniają to rozwiązanie za nowoczesną technologię, jaką oferują. Producent nade wszystko obrał sobie cel zapewnienia swoim odbiorcom poprawy widoczności podczas jazdy samochodem, zarówno w dzień, jak i w nocy. Jednak nie tylko chodzi o to – oprócz zapewnienia dobrej widoczności, reflektory Automotive Lighting wyróżniają się równocześnie nowoczesnym designem – co przyczynia się do poprawy wyglądu samochodu. Nie można jednocześnie nie wspomnieć też o integracji skutecznych innowacji, takich jak źródła światła ksenonowego czy LED. Nie bez znaczenia jest też opracowanie przez markę specjalnych funkcji oświetlenia, takich jak na przykład AFS (Adaptive Frontlighting System), i DRS (światło dzienne) czy IR-System (Infrared System).

Czym jeszcze zaskoczy Cię Automotive Lighting?

To marka, która nie tylko nadąża za branżą, ale i ją tworzy. Przez lata mogliśmy obserwować jak badania i produkcja systemów oświetlenia samochodowego przechodziły przez kolejne etapy rozwoju. W odniesieniu do tego, co ma do zaproponowania Automotive Lighting mogliśmy być świadkami intensywnego rozwoju skoncentrowanego na integracji innowacyjnych technologii i funkcji.

Nie da się więc zaprzeczyć, iż systemy te stały się już nie tylko źródłem światła oświetlającym drogę, ale wręcz cennymi i fascynującymi elementami przyczyniającymi się do estetyki pojazdów. Tym samym są one ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa jazdy i są interesujące pod względem ewolucji stylu różnych producentów samochodów. Nowe źródła światła, wydajne i zasilane elektroniką, oferują projektantom duże możliwości w zakresie projektowania produktów, nic więc dziwnego iż ten niemiecki producent jest tak doceniany za specyficzne komponenty, które dostarcza i które polegają na doskonałej integracji i zarządzaniu elektronicznymi systemami oświetleniowymi.

  Większość biurowców w Polsce ma już „zielony” certyfikat.