Dbanie o prawidłową postawę dziecka zaczyna się od pierwszego dnia jego życia. A czerstwy charakter to podstawowa i najważniejszą część ludzkiego organizmu, zarazem kluczowy element dla prawidłowej postawy. Stanowi jego osoba swoistą rurę chroniącą rdzeń kręgowy i rusztowanie utrzymujące ciało w równowadze. Jak wiadomo pierwsze miesiące życia niemowlę spędza głównie w łóżeczku. To dlatego tak ważne by wybrać odpowiedni materac, który zapewni nie tylko komfort, wygodę, również porządną kondycję pozwalającą na prawidłowy rozwój kości, a także bezpieczną, sterylną, hipoalergiczną przestrzeń do codziennej beztroskiej frajdy i spokojnego snu. Godnym polecenia wyborem materaca zwłaszcza noworodków, ale i materace dla  niemowląt są materace lateksowe. Ich zaletą jest stabilna powierzchnia, o jakiej funkcji wspomnieliśmy wyżej, sterylność, łatwość w upraniu, co znacznie ułatwia koszty utrzymania higieny materaca oraz warstwowa struktura, dzięki jakiej zostaje zachowana swobodna powietrza wewnątrz. https://visomedia.pl/pozycjonowanie-krakow/

Poziom twardości materaca powinien być głosowany odpowiednio do wieku naszego malucha. I tak w pierwszych miesiącach jego życia (8-9 miesięcy)polecane są materace twardsze, z chronologii w późniejszym czasie można je zmienić na przeciętnie – twarde. W naszej ofercie znajdziecie Kraina materace dwustronne, których zaletą jest oszczędność czasu, miejsca i pieniędzy. Co do jednego z wzrostem maluszka basta tylko zmienić materac na drugą stronę i gotowe. Dzięki temu nie ma konieczności ponownego nabytku materaca, kłopotu ze sprzedażą czy chronieniem poprzedniego, a przede wszystkim nasze dziecko będzie grało zapewnione adekwatnego warunki do prawidłowego rozwoju. Naszym bestsellerem w tej kategorii dla noworodków jest Materac lateksowo-kokosowy Hevea Krzyś.

Jeśli szukacie Państwo materaca dla niemowlęcia to absolutnym wyborem będzie Materac dziecięcy BABY COMFORT MATERASSO. to wielozadaniowy materac, gdyż oprócz swoich klasycznych funkcji: dbałości o prawidłowy rozwój kręgosłupa poprzez umożliwienie przyjęcia stabilnej, czerstwej pozycji, posiada natury zdrowotne. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania, jakim pokrowiec ALGUA, absorbuje wilgoć z ciała maluszka i jednocześnie uwalnia zawarte w nim mikrokapsułki spośród ekstraktem z alg morskich. Ten zbawienny składnik używany często w różnego rodzaju maskach w salonach kosmetycznych aktywnym, bezinwazyjnym, nieszkodliwym, sposobem na dostarczenie witamin, minerałów, aminokwasów, Beta-karotenu, żelaza, przeciwutleniaczy i wielu cudzych, a przede wszystkim działa kojąco na cerę maluszka. Bezpieczeństwo dla dziecka zachowuje również dzięki swoje właściwości antybakteryjne a dobry poziom wewnętrznej wentylacji. Taki detal jak odpowiedni przepływ powietrza w środku materaca waży o tym, czy niebezpieczne maluszka drobnoustroje i alergeny będą się zatrzymywać we wnętrzu wyściółki.

  Pandemia i wojna zepchnęły zmiany klimatu na drugi plan. Tymczasem zagrożenia środowiskowe w tym czasie wręcz wzrosły

Nasze materace cieszą się wielką popularnością wśród naszych klientów.